31 styczeń 2019

PORADNIA PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNA W TORUNIU
zaprasza na
WARSZTATY UMIEJĘTNOŚCI WYCHOWAWCZYCH DLA RODZICÓW I NAUCZYCIELI

MAMY JESZCZE PO KILKA WOLNYCH MIEJSC NA ZAJĘCIA ROZPOCZYNAJĄCE SIĘ WKRÓTCE:

„Szkoła dla Rodziców” zajęcia dla rodziców i nauczycieli dzieci w każdym wieku
GR.A poniedziałki 8.00-11.00 - pierwsze zajęcia 11.02.19 (cykl 10 spotkań)
GR.B poniedziałki 16.00-19.00 - pierwsze zajęcia 11.02.19 (cykl 8 spotkań)
GR.C wtorki 16.30-19.30 – - pierwsze zajęcia 5.03.19  (cykl 10 spotkań)
GR.D  czwartki 16.00-19.00 - pierwsze zajęcia 7.02.19  (cykl 7 spotkań)

„Szkoła dla Dobrych Rodziców” zajęcia dla rodziców dzieci z ADHA w wieku szkolnym
GR.E poniedziałki 16.00-18.00 - pierwsze zajęcia 11.02.19 (cykl 12 spotkań)

„Jak z miłością i szacunkiem wyznaczać dziecku granice (Bez klapsa)” zajęcia dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym
GR.F poniedziałki 16.00-18.00 – pierwsze zajęcia 18.02.19  (cykl 6 spotkań)
GR.G środy 10.00-12.00 - pierwsze zajęcia 6.02.19 (cykl 6 spotkań)

„Jak motywować swoje dziecko” zajęcia dla rodziców uczniów klas IV-VIII
GR.H czwartki 16.30-18.00 - pierwsze zajęcia 7.02.19 (cykl 5 spotkań)

Warsztaty nie są kierowane wyłącznie do osób, które borykają się z problemami wychowawczymi swego dziecka/ ucznia. Adresujemy je do tych dorosłych, którzy chcą polepszyć swoje relacje z dzieckiem/ uczniem, czy zwiększyć efektywność swych działań wychowawczych. W kameralnej, gwarantującej bezpieczeństwo atmosferze, mogą Państwo dowiedzieć się czegoś nowego o sobie jako rodzicu/ nauczycielu i zainspirować się do doskonalenia w tej roli.

Zapraszamy na nieodpłatne warsztaty w grupach 12-15 osób odbywające się w siedzibie poradni ul.Kosynierów Kościuszkowskich 6 (budynek ZSO nr 2).

Zapisy:
smsem: 509 919 079
lub na adres email: zgloszenia@ppp.torun.pl
lub osobiście w sekretariacie poradni.

Prosimy podać następujące informacje: nazwa warsztatów + oznaczenie grupy (np.GR.C), imię, nazwisko, kontakt telefoniczny.

Z osobami, które zgłoszą się będziemy się kontaktować w celu potwierdzenia zakwalifikowania - rekrutację prowadzimy do wyczerpania miejsc. Na zajęcia prosimy wyłącznie osoby, którym potwierdzimy przyjęcie. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.