18 styczeń 2017
Przerwa urlopowa w przedszkolu

W Przedszkolu Miejskim Nr 5 w Toruniu przerwa urlopowa w okresie letnim zaplanowana jest na okres od dnia 26.czerwca 2017 do 21.lipca 2017 r. (włącznie). Dzieci, którym Rodzice nie są w stanie zapewnić opieki w okresie przerwy wakacyjnej mogą być zgłaszane do innych przedszkoli zarówno miejskich, jak i niepublicznych.
Uczęszczanie dziecka do przedszkola zastępczego odbywa się na warunkach określonych Statutem tego przedszkola, do którego trafi dziecko.
Rodzice zainteresowani umieszczeniem dziecka w okresie 26.06-21.07. w innej placówce składają podania o przedszkole zastępcze niezwłocznie, czyli od 19.01.2017 r. w pokoju Nr 30 u Pani Intendentki
(w budynku przy ul. Dekerta 27/35).

W dniach 24.07.-31.08. nasze przedszkole będzie pełniło dyżur i będzie przedszkolem zastępczym również dla innych przedszkoli miejskich, dlatego prosimy zainteresowanych RODZICÓW NASZYCH DZIECI o złożenie karty zgłoszenia dziecka do naszego przedszkola na wskazany okres, również od 19.01.2017 r. w pokoju Nr 30 u Pani Intendentki (w budynku przy ul. Dekerta 27/35)
O przyjęciu dziecka do zastępczego i do NASZEGO przedszkola miejskiego decyduje kolejność zgłoszeń. Termin zgłaszania dzieci upływa 31.03.2017 lub w momencie wyczerpania miejsc w danym przedszkolu/oddziale przedszkolnym.

W tym roku przedszkolami zastępczymi do których możemy zgłaszać nasze dzieci są:
26.06.-21.07.2017r.

Przedszkole Miejskie Nr 2 ul. Stawisińskiego 7 - LISTA ZAMKNIĘTA
Przedszkole Miejskie Nr 7 ul. Łąkowa 44
- LISTA ZAMKNIĘTA
Przedszkole Miejskie Nr 9 ul. Gagarina 130 - LISTA ZAMKNIĘTA
Przedszkole Miejskie Nr 10 ul. Rydygiera 12 - LISTA ZAMKNIĘTA
Przedszkole Miejskie Nr 12 ul. Złota 12 - LISTA ZAMKNIĘTA
Przedszkole Miejskie Nr 16 ul. Sucharskiego 2 - LISTA ZAMKNIĘTA
Przedszkole Niepubliczne „Alfik” ul. Dziewulskiego 31
Przedszkole Niepubliczne „Bim-Bam-Bino” ul. Droga Trzepowska 19
lub wg dostępnego na tablicy ogłoszeń w przedszkolu oraz załączonego harmonogramu przerw wakacyjnych na rok 2017.
HARMONOGRAM PRZERW WAKACYJNYCH 2017

Uwaga Rodzice!!!
Do NASZEGO przedszkola na okres 24 lipca-31 sierpnia lista również jest już zamknięta, obecnie przyjmujemy jedynie zapisy NASZYCH  wychowanków na listę rezerwową.