24 marzec 2017
Co przed nami w KWIETNIU?
  • 03.04 - "Babaluda" - warsztaty Pt. "Tradycja w mleku zamknięta" - grupy 3-latków (opłacone z funduszy Rady Rodziców)

​- godz. 9:00 - gr. "Samosie",

- godz. 9:40 - gr. "Figielki",

- godz. 10:20 - gr. "Julianki".

• 03.04. - warsztaty wykonania mazurków (opłacone z funduszy Rady Rodziców)

​                      - godz. 9:15 - gr. "Wieloryby",

- godz. 10:15 - gr. "Tralalińscy",

- godz. 11:15 - gr. "Podróżnicy" .

• 05.04. - warsztaty wykonania mazurków (opłacone z funduszy Rady Rodziców) ​

- godz. 9:15 gr."Samosie",

- godz. 9:45 - gr."Julianki",

- godz. 10:15 - gr. "Figielki"

- godz. 11:00 - gr. "Mądrale"

• 06.04 - warsztaty wykonania mazurków (opłacone z funduszy Rady Rodziców) ​

- godz. 9:15 - gr. "Kotki",

- godz. 10:00 - gr. "Marzyciele",

- godz. 10:45 - gr. "Słowiki"

• 07.04. - "Parada Oszustów, czyli o Grzesiu Kłamczuchu i innych wierszach..." - quiz wiedzy, dotyczący twórczości dla dzieci Juliana Tuwima dla dzieci 6-letnich oraz rozstrzygnięcie Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego "Mój ulubiony wiersz Juliana Tuwima" (dofinansowane z Rady Rodziców)
  • 07.04. - godz. 12:00 - wyjście do Teatru Lalki i Aktora "Baj Pomorski" na spektakl "Brzdęk i dźwięk" - dla dzieci 3/4-letnich z grup. "Samosie", "Julianki", "Figielki", "Mądrale" i "Kotki". (opłacone z funduszy Rady Rodziców)
  • 10.04 - spotkanie z policją "Obcy niebezpieczny" - wszystkie grupy - od godz. 9:30.
  • 11.04. - Quiz "Co wiemy o emocjach" - dla dzieci 5/6-letnich z udziałem klasy I ze Szkoły Podstawowej nr 24 - godz. 10:00
  • 11.04. - "Zajączek w przedszkolu" - zabawy tropiące na terenie ogrodu przedszkolnego (dofinansowane z Rady Rodziców)

​                         - godz. 10:15 - gr. "Figielki", "Samosie" i "Julianki"

- godz. 11:15 - gr. "Mądrale", "Kotki", "Marzyciele" i "Słowiki"

- godz. 12:15 - gr. "Wieloryby", "Tralalińscy" i "Podróżnicy".

• 12.04. - Olimpiada języka angielskiego - godz. 10:00.
  • 21.04. - Zajecia ratownictwa medycznego - godz. 9:00 - gr. "Słowiki", godz. 9:30 - gr. "Marzyciele" (zajęcia opłacane z funduszu RR)
  • 21.04. - wszystkie dzieci 5/6 letnie zwiedzą Centrum Nowoczesności "Młyn Wiedzy" - godz. 12:00 - 110 dzieci (opłacone z funduszy Rady Rodziców - 11 zł/dziecko) i 11 opiekunów gratis
  • 26.04. - Międzyprzedszkolny Przegląd Piosenek i Tańców "Dzieci-dzieciom" o "Juliankowego Słowika" pod hasłem "Z piosenką i tańcem bawimy się wesoło" - dwie tury - godz. 10:00 i 11:30 - wystąpią dzieci z 10 toruńskich placówek przedszkolnych, nas jako gospodarzy reprezentować będą dzieci z gr. "Tralalińscy" i "Podróżnicy". (dofinansowane z Rady Rodziców),
  • 28.04. - zajecia z ratownictwa medycznego w grupach dzieci 5/6-letnich - "Tralalińscy", "Wieloryby" i "Podróżnicy" (opłacane z funduszy RR).