22 maj 2017
XII Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Julianek-Paint" Pt. "Wiersze Tuwima w obrazach"

Toruń, 22. 05.2017 r.

Na XII Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej „Julianek-Paint” PT. „Wiersze Tuwima w obrazach” wpłynęły 32 prace dzieci 5- i 6-letnich. Wszystkie wezmą udział w wystawie pokonkursowej na terenie naszej placówki, zaś prace nagrodzone i wyróżnione zostaną opublikowane na blogu http://pm5torun.blogspot.com, na naszym fanpage’u i stronie czasopisma „Przedszkolne ABC” na Facebook’u oraz będą eksponowane w pracowni komputerowej przedszkola.

Komisja konkursowa nagrodziła:

I miejsce:

-  Alicja Michałaciuk – Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu

II miejsce:

-  Alicja Blukacz – Przedszkole Nr 30 im. Bajkowa Kraina w Rudzie Śląskiej

III miejsce:

-  Małgorzata Kempa – Prywatne Przedszkole „Skrzat” w Toruniu

Przyznano również wyróżnienia:

-  Marta Studzińska – Przedszkole Miejskie Nr 5 im. Juliana Tuwima w Toruniu

-  Jagoda Kuzera - Szkoła Podstawowa Nr 35 w Dąbrowie Górniczej

-  Nina Stańczak – Przedszkole Miejskie Nr 17 im. Fryderyka Chopina w Toruniu

-  Jakub Zgoliński – Prywatne Przedszkole i Żłobek „Pod Muchomorkiem” w Toruniu

-  Amelia Zapiec – Przedszkole Miejskie Nr 5 im. Juliana Tuwima w Toruniu

-  Magdalena Wierzba – Prywatne Przedszkole „Leśny Ludek” w Toruniu

Nagrody i dyplomy dla zwycięzców oraz dzieci wyróżnionych z Torunia – prosimy odbierać od dnia 24.05. 2017 r. w siedzibie przedszkola, przy ul. Dekerta 27/35, pokój 30. Do pozostałych placówek nagrody wyślemy pocztą, zaś dyplomy za udział w pliku PDF dla wszystkich uczestniczących w konkursie, prześlemy na podany do korespondencji adres email.

Lista laureatów konkursu pojawi się również na stronie internetowej przedszkola: www.pm5.fant.pl w dziale aktualności.

Dziękujemy sponsorom konkursu: wydawnictwu „Przedszkolne ABC” za objęcie patronatem i czasopisma dla nauczycieli wyróżnionych prac, Fundacji im. Juliana Tuwima i Ireny Tuwim za przekazane książki oraz firmie „Tryton” – za upominki komputerowe.

Dziękujemy również wszystkim uczestnikom i nauczycielom przygotowującym oraz zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu!

Barbara Skibicka-Nowakowska

organizator konkursu