18 styczeń 2018
Przekaż 1% podatku na placówkę oświatową - nasze przedszkole

Szanowni Państwo!

Zwracamy się z gorącym apelem, abyście korzystali z prawa przekazania odpisu w wysokości 1% rocznego podatku na przedszkole, do którego uczeszczają Państwa dzieci. Można to uczynić za pośrednictwem Toruńskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole:

w części J - należy wpisać:

- w rubryce 137 nr KRS - 0000121592

- w rubryce 139 kwotę odpisu 1%

w części K:

- w rubryce 139 - nazwę placówki oświatowej i jej adres: Przedszkole Miejskie nr 5 im. J. Tuwima w Toruniu, ul. Dekerta 27/35.

- w rybryce 140 - podatnik stawia znak x

Szczegóły w załączonych plikach:

WZÓR POPRAWNEGO WYPEŁNIENIA RUBRYK PIT-37