6 luty 2018
Rekrutacja do szkół i przedszkoli w roku szkolnym 2018/2019

1 marca 2018 r. rusza rekrutacja do prowadzonych przez Gminę Miasta Toruń  publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i klas pierwszych szkół podstawowych.

Rekutacja do przedszkoli odbywa się za pomocą systemu elektronicznego (link do strony podamy w terminie późniejszym).

Złożenie wniosku o przyjęcie do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym należy dokonać w terminie 1.03. - 29.03. 2018 r.

​Szczegóły i harmonogram  (kliknij link)