14 maj 2018
ZAPISY DO PRZEDSZKOLI ZASTĘPCZYCH

Zapisy do przedszkoli zastępczych na okres WAKACJI w roku szkolnym 2017/2018 będą trwały od 23.05.2018 r. do 15.06. 2018 r. lub do wyczerpania miejsc. Przez przedszkole zastępcze należy rozumieć przedszkole miejskie lub całodzienny oddział przedszkolny w szkole podstawowej prowadzonej przez GMT. O przyjęciu dziecka do przedszkola zastępczego decyduje kolejność zgłoszeń (niezależnie od tego, czy zgłaszane dziecko uczęszcza do macierzystego czy innego przedszkola).

Zapisy do naszej placówki na okres od 25.06 2018 - 31.08.2018 r. dotyczą również naszych przedszkolaków.

Początek zapisów w dniu 23.05.2018 r o godz. 6:00 w pokoju nr 30 i nr 31 (nr 30 u pani Ali - zapisy do naszego przedszkola, nr 31 - księgowość u pani Basi - zapisy do innych przedszkoli zastępczych).

Nasze przedszkole pełni dyżur wakacyjny od 25.06. - 29.07.2018 r., a od 30.07. - 25.08.2018 r. przedszkole ma przerwę urlopową.

Rodzice zapisujący dzieci do przedszkola innego niż macierzyste, powinni posiadać skierowanie od dyrektora przedszkola, do którego uczęszczają w ciągu roku. Rodzice zobowiązani są do dostarczenia skierowania do przedszkola zastępczego w terminie od 23.05.2018 r. do 15.06.2018 r. Skierowanie nie jest wymagane w przypadku zapisywania dzieci do przedszkoli niepublicznych, do których rodzice zapisują dzieci bez pośrednictwa przedszkola macierzystego.

Uczęszczanie dziecka do przedszkola zastępczego odbywa się na warunkach określonych statutem tego przedszkola.

Harmonogram przerw wakacyjnych - uaktualniony

Karta zgłoszenia do przedszkola zastępczego