5 czerwiec 2018
Rozstrzygnięcie konkursu "Julianek Paint"

Na XIII Konkurs Grafiki Komputerowej „Julianek-Paint” PT. „Pocztówka z Polski” wpłynęło 21 prac dzieci 5- i 6-letnich. Wszystkie wezmą udział w wystawie pokonkursowej na terenie naszej placówki, zaś prace nagrodzone i wyróżnione zostaną opublikowane na blogu http://pm5torun.blogspot.com, na naszym fanpage’u na Facebook’u oraz będą eksponowane w pracowni komputerowej przedszkola.

Komisja konkursowa nagrodziła:

I miejsce:

• Julian Florczak – Prywatne Przedszkole „Skrzat”

II miejsce:

• Anna Bieńkowska – Przedszkole Miejskie Nr 5 im. Juliana Tuwima
  • Marek Ochman – Przedszkole Miejskie nr 14

III miejsce:

• Teodor Pręgowski –Przedszkole Miejskie nr 17 im. F. Chopina
  • Zofia Szkodzińska – Przedszkole Miejskie nr 11

Przyznano również wyróżnienia:

• Weronika Żyłkowska – Prywatne Przedszkole „Krasnal”
  • Julianna Jankowska – Prywatne Przedszkole „Skrzat”

Nagrody i dyplomy dla zwycięzców oraz dzieci wyróżnionych z Torunia – prosimy odbierać od dnia 04.06. 2018 r. w siedzibie przedszkola, przy ul. Dekerta 27/35, pokój 30. Do pozostałych placówek dyplomy za udział dla wszystkich uczestniczących w konkursie prześlemy w pliku PDF na podany do korespondencji adres email.

Dziękujemy sponsorom konkursu, a zwłaszcza firmie „Tryton” – za upominki komputerowe.

Dziękujemy również wszystkim uczestnikom i nauczycielom przygotowującym oraz zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu!

Barbara Skibicka-Nowakowska

organizator konkursu