Co przed nami w LUTYM?
  • 5 luty – wyjście do biblioteki
  • 8 luty - zajęcia z ratownictwa medycznego - dzieci 5-letnie - Figielki (g.9:00)
  • 14 luty - BAL KARNAWAŁOWY - "Zabawy znane i lubiane"
Prosimy rodziców o przygotowanie strojów karnawałowych dla dzieci (mile widziane, ale nieobowiązkowe stroje ludowe). Tego dnia wykonywane będą dzieciom zdjęcia (bez zapisów - do odbioru wg uznania rodziców). Bal odbędzie się w turach z podziałem na grupy wiekowe.
  • 15 luty 9:00 Zapoznanie z zawodem – wyjście do salonu fryzjerskiego
  • 15 luty  Walentynkowy przegląd piosenki - impreza przedszkolna - grupy dzieci 5/6-letnich.
  • 25 luty - "Egipska nuta" - spotkanie z muzyką etniczną Słowiki i Figielki (g.9:30),
  • 26 luty - "Baw się bezpiecznie" - zajęcia ze Strażą Miejską - od godz. 9:00 - grupy dzieci 5/6-letnich;
  • 27 luty - "Mistrzowie i wirtuozi" - koncert muzyczny "KubicaArt - Promocja Sztuki  godz. 10:15 - Kotki, Marzyciele, Figielki, Mądrale, Wieloryby,