• 01.06. - pełnimy dyżur dla zapisanych wcześniej dzieci. Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy na Stary Rynek w okolice pomnika psa FIlusia. Dzieci obecne w przedszkolu udadzą się tam pod opieką pań nauczycielek.
  • 06.06. - Dzień Dziecka w przedszkolu. Spartakiada Sportowa dla młodszych i starszych oraz inne niespodzianki.
  • 12.06. Wycieczka uliczkami Torunia
  • 18.06. - lekcja tenisa dla grupy "Figielki";
  • 19.06. - wyjście "Figielków" do Ogrodu Zoobotanicznego na godz. 11:00; (Prosimy o przyniesienie dwóch biletów ulgowych MZK)