• 1.06 - DZIEŃ DZIECKA - Przedszkolna Spartakiada Sportowa - wszystkie grupy (medale i upominki opłacone z funduszy Rady Rodziców)
  • 2.06 - teatrzyk Rodzice-Dzieciom Pt. "Śmieszka-Pocieszka" - godz. 10:15.
  • 3.06. - występy dzieci z gr. "Słowiki" podczas Przeglądu Tańców Ludowych w Muzeum Etnograficznym ok. godz. 12. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na widownię Amfiteatru. Dzieci zaprezentują się w tańcach i przyśpiewkach regionu krakowskiego.
  • 5.06. - Spotkanie z policjantem "Bezpieczne wakacje" - wszystkie grupy
  • 12.06. - uroczystość Pt. "Święto Wisły"
  • 20.06. - zajęcia z pszczelarzem - godz. 9:00 - 10:00 - "Figielki" - opłacone z funduszy Rady Rodziców
  • 23.06. - ostatni dzień przedszkola przed przerwą urlopową.