• 7 LUTEGO 2018 r. - Bal Karnawałowy PT. "Afrykański Bal", prowadzony przez aktorów teatru "MagMa", 9:30 - "Kotki", "Figielki", "Julianki" i "Samosie"
  • 12-23 luty - ferie zimowe - przedszkole pracuje normalnie, planowane są grupy łączone ze względu na niższą frekwencję dzieci.
  • 13 lutego - "Jak to z przyjaźnią i miłością bywa..." - serduszkowe zabawy, scenki i pląsy - uroczystość przedszkolna dla wszystkich dzieci;
  • 14 lutego - spotkanie z policją na temat "Bezpieczne ferie zimowe"
  • 23 lutego - "Familiada przedszkolna" - quiz i zabawy muzyczno-ruchowe - godz. 10:00;