Co przed nami w czerwcu?

•  3 czerwca – Dzień Dziecka na sportowo – upominki finansowane ze środków RR;
  •  5 i 7 czerwca od godz.9:00 – przegląd stomatologiczny;
  •  5 czerwca  godz. 9:10 - gr. „Figielki” – wyjście do Straży Pożarnej
  •  7 czerwca – zajęcia z ratownictwa medycznego – grupy 5/6-latków – finansowane z RR;
  •  8 czerwca – gr. „Figielki” – występ na Przeglądzie Tańców i Zabaw Ludowych w Amfiteatrze Muzeum Etnograficznego – zbiórka o godz. 9:30.
  •  12 czerwca – RODZICE-DZIECIOM – Teatr Rodziców przedstawia: „Zamieszanie w krainie bajek”
  •  13 i 14 czerwca – „Bankowy Elementarz” – zajęcia edukacyjne dla dzieci 4/6-letnich;
  •  13 czerwca – „Wiolonczela na wakacjach” – koncert „Kubica Art.” – godz. 9:30 i 10:15 - finansowane ze środków RR;
  •  17 czerwca – gr. „Figielki” i „Julianki” – wyjazd na Barbarkę;
  •  18 czerwca od godz. 9:00 – zajęcia z policją „Baw się bezpiecznie – wakacje”
  •  18 czerwca g.9:15 – wyjście do WSB
  •  19 czerwca 9:00 wyjazd dzieci do Fortu IV