CO PRZED NAMI W LISTOPADZIE:

·         06. 11. - "Kto Ty jesteś? Polak mały" - koncert z Fundacji Wszyscy Tworzymy Sztukę - opłacony z funduszy Rady Rodziców, „Figielki” 11:00
·         06.11. - obserwacje psychologa z PPP od godz. 11:30;
·         07.11- ZAJĘCIA OTWARTE
·         08.11. - "Pokaz mody patriotycznej" - godz. 9:30 - grupy 5-latków: "Samosie", "Figielki" i "Julianki" w ramach projektu "Piękna nasza Polska cała";
·         09.11. - zajęcia z ratownictwa medycznego - opłacone z Rady Rodziców - gr. "Figielki” 9:00
·         14.11 – Wyjście do Muzeum – Ratusz Staromiejski
·         15.11. - przedstawienie pt. "Kolory jesieni" Teatr MagMa - opłacone z funduszy Rady Rodziców:- godz. 9:15 - "Słowiki", "Figielki", "Samosie",     "Tralalińscy", "Mądrale"
·         16.11. - "Mały odkrywca - chemiczna przygoda" - opłacone z funduszu Rady Rodziców- godz. 11:00 - 11:45 - "Słowiki", "Samosie", "Julianki", "Figielki"