Dziękujemy tacie Antka Grudzińskiego i tacie Helenki Bukowskiej za zaproszenie do swojego miejsca pracy i przybliżenia dzieciom swojego zawodu.

Dziękujemy Rodzicom grupy „Figielki” za sponsorowanie wyjścia do Ogrodu Zoobotanicznego.

Dziękujemy mamie Ani Wichowskiej za przybliżenie nam wiadomości o swoim zawodzie.

Dziękujemy babci Lilki Lisowskiej i tacie Antka Grudzińskiego za włączenie się do akcji "Czytania dzieciom".

Dziękujemy mamie Karoliny Zakrzewskiej za materiały plastyczne dla naszej grupy :)

Dziękujemy mamie Ani Wichowskiej za włączenie się do akcji "Czytania dzieciom" :)

Dziękujemy Pani Gabrysi - mamie Artura, za przeprowadzenie zajęć z szycia woreczków sensorycznych.

Dziękujemy Panu Jackowi - tacie Ani, za przeczytanie dzieciom opowiadania "Mały książę".

Dziękujemy tacie Karolinki Kwiatkowskiej za przybliżenie dzieciom swojego zawodu :)

Dziękujemy tacie Arturka Rynkowskiego, mamie Oli Borowskiej za włączenie się do akcji "Czytania Dzieciom" 😊

Dziękujemy tacie Gabrysia Wanielewskiego, mamie Alicji Bielickiej, mamie Kacperka Janickiego za włączenie się do akcji "Czytania Dzieciom" 😊

Dziękujemy mamie Karoliny Kwiatkowskiej za przeczytanie dzieciom bajeczki 😊