Co przed nami w czerwcu?

•  3 czerwca – Dzień Dziecka na sportowo – upominki finansowane ze środków RR;
  •  5 i 7 czerwca od godz.9:00 – przegląd stomatologiczny;
  •  6 czerwca – wyjście do Książnicy Kopernikańskiej godz. 11.00
  •  7 czerwca – zajęcia z ratownictwa medycznego;
  •  12 czerwca – RODZICE-DZIECIOM – teatr rodziców przedstawia: „Zamieszanie w krainie bajek”
  •  13 i 14 czerwca – „Bankowy Elementarz” – zajęcia edukacyjne dla dzieci 4/6-letnich;
  •  13 czerwca – „Bajkowa Parada Przedszkolaków” – reprezentacja z gr. „Julianków”;
  •  13 czerwca - „Wiolonczela na wakacjach” - koncert
  •  17 czerwca – wyjazd do szkoły leśnej na Barbarce na zajęcia edukacyjne;
  •  18 i 19 czerwca od godz. 9:00 – zajęcia z policją „Baw się bezpiecznie – wakacje”