Co przed nami w maju?

• 09.05 – Wyjście do biblioteki o godz. 11:00
  • 21.05  – Wyjście do Straży Pożarnej – poznanie zawodu strażaka oraz przypomnienie zasad ewakuacji
  • 10.05. -  Zajęcia z ratownictwa medycznego
  • 14.05 – Prace w przedszkolnym ogródku – sianie i sadzenie warzyw
  • 17.05 – Wiosenna sałatka „Julianków” – wykonanie sałatki przez dzieci z warzyw (prosimy o przyniesienie: deski do krojenia, noża oraz fartuszka kucharskiego).
  • 15.05. - Przegląd Piosenek i Tańców Dzieci – Dzieciom
  • 22.05. - Zajęcia fizyczno-chemiczne z Panem Bartkiem
  • 23.05. - Zajęcia fizyczno-chemiczne z Panem Bartkiem cd.
  •  27.05.2019 r. godz. 9:00 - Warsztaty rzeźbiarskie (lepienie w glinie) - zajęcia dofinansowane ze środków zebranych podczas Kiermaszu Bożonarodzeniowego;
  • 27.05 – Mama i tata – moja rodzina – dzieci będą opowiadać o swojej rodzinie (prosimy o przyniesienie zdjęcia rodziców z dzieckiem)
  • 28.05 - Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty o godzinie 10:00. Zapraszamy serdecznie
  • 30.05. - Przedszkolny Festyn Rodzinny - Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Przysieku (dojazd własny - autobus linii 36)