Serdecznie dziękujemy mamie Julki L.R. za zapoznanie dzieci ze swoim zawodem.

W imieniu wszystkich "Julianków" serdecznie dziękujemy za wzbogacenie naszych kącików zabaw Julce Leśniewskiej – Rogalskiej i jej Rodzicom.

Dziękujemy za aktywny udział w akcji „Cała Polska czyta dzieciom” mamie Helenki Gronkowskiej oraz mamie i cioci Julki Leśniewskiej – Rogalskiej.

„W ogrodzie wspólnych marzeń każdy kwiat pachnie szczęściem.” Dziękujemy za wzbogacenie naszego kącika przyrodniczego, ogródka w wiosenne kwiaty Helence Gronkowskiej i jej Rodzicom.

Serdecznie dziękujemy rodzicom Helenki Gronkowskiej i Krzysia Senderka za przyniesienie kolorowanek.

Dziękujemy mamie Franka Szmurło, mamie Dawida Reuta, mamie Julki Leśniewskiej- Rogalskiej za włączenie się do akcji "Czytania Dzieciom".

Dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniach uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka :)

Dziękujemy serdecznie rodzicom, którzy zechcieli wzbogacić nas o artykuły plastyczne i kolorowanki.