• 22 maja Dzień Mamy i Taty godzina 9:30
    Proszę o przygotowanie dla dziewczynek białych T-shirtów bez nadruku, dla chłopców białych koszul.
    Poczęstunek organizują rodzice.
  • 24 maja - spotkanie ze Strażą Miejską "Czy mogę bawić się z tym psem?"
  • 24 maja - "Festyn rodzinny" na Barbarce w godzinach 17:00-19:00
    (na festynie dzieci przebywaja pod opieką rodziców lub opiekunów)

• 10.04. - teatr "Mag Ma" - spektakl "Pisklę i nowy przyjaciel”
  • 17.04. – wyjście do Teatru Muzycznego na przedstawienie „Afrykańska przygoda” - Dzieci tego dnia wychodzą do teatru na godzinę  9:00. Śniadanie tego dnia będzie o godzinie 8:00. Planowane wyjście z przedszkola do teatru o godzinie  8:20. Proszę o punktualne przyprowadzenie dzieci, najpóźniej na godzinę 8:00.
  • 18.04. - Przedstawienie dla dzieci przygotowane przez rodziców gr. "Podróżnicy"
  • 19.04.godzina 14:00 – zajęcia edukacyjne ze stomatologiem
  • 19.04. godzina 16:30 – zebranie grupowe z rodzicami
  • 23.04. godzina 14:00 – zajęcia otwarte dla rodziców z logorytmiki z panią Asią