Co przed nami w lutym?

- 14 luty - BAL KARNAWAŁOWY - "Zabawy znane i lubiane"

Prosimy rodziców o przygotowanie strojów karnawałowych dla dzieci (mile widziane, ale nieobowiązkowe stroje ludowe). Tego dnia wykonywane będą dzieciom zdjęcia (bez zapisów - do odbioru wg uznania rodziców). Bal odbędzie się w turach z podziałem na grupy wiekowe.

- 25 luty - "Egipska nuta" - spotkanie z muzyką etniczną o godz. 9:00

- 27 luty - "Mistrzowie i wirtuozi" - koncert muzyczny "KubicaArt - Promocja Sztuki"