·         Na zebraniu dla rodziców ustalony został „Dzień zabawki”. Dzieci mogą przynosić swoją zabawkę w poniedziałek.

·         Podjęty został również temat przyprowadzania do przedszkola dzieci chorych i zakatarzonych. Proszę o przestrzeganie regulaminu, który jasno określa, że do przedszkola przyprowadzamy dzieci zdrowe – bez kataru, kaszlu.

·         W związku z pojawieniem się w przedszkolu wszawicy. Proszę o codzienne sprawdzanie dzieciom głowy. W przypadku stwierdzenia u dziecka wszawicy  należy dziecko pozostawić w domu oraz  zgłosić informację do Pani dyrektor lub do nauczyciela grupy.