Co przed nami ?

•       1.06 - DZIEŃ DZIECKA - Przedszkolna Spartakiada Sportowa - wszystkie grupy (medale i upominki opłacone z funduszy Rady Rodziców)

•       2.06 - teatrzyk Rodzice-Dzieciom Pt. "Śmieszka-Pocieszka" - godz.  10:15.

•       5.06. - Spotkanie z policjantem "Bezpieczne wakacje" - wszystkie grupy

•       6.06 godz. 9:15 - zajęcia chemiczno-fizyczne z panem Bartkiem -opłacone z funduszy Rady Rodziców

•       12.06. - uroczystość przedszkolna Pt. "Święto Wisły" - we wspólnej imprezie uczestniczyć będą dzieci 4-6-letnie.

•       20.06 godz. 10:00-11:00. - zajęcia z pszczelarzem - - opłacone z funduszy Rady Rodziców

•       23.06. - ostatni dzień przedszkola przed przerwą urlopową.