Co przed nami w LISTOPADZIE?

• 02.11. - przedszkole pełni dyżur. Prosimy o zapisanie na listę dzieci, które będą OBECNE tego dnia w przedszkolu dla zapewnienia odpowiedniej opieki i wyżywienia. (Grupy łączone w budynku przy ul. Dekerta)
  • 06. 11. godz. 10:00 - "Kto Ty jesteś? Polak mały" - koncert z Fundacji Wszyscy Tworzymy Sztukę - opłacony z funduszy Rady Rodziców
  • 06.11. - obserwacje psychologa z PPP od godz. 11:30;
  • 09.11. - uroczystość z okazji Święta Niepodległości - godz. 10:30
  • 15.11. godz. 9:15- przedstawienie pt. "Kolory jesieni" Teatr MagMa - opłacone z funduszy Rady Rodziców:
  • 16.11. godz. 11:45 - 12:30 - "Mały odkrywca - chemiczna przygoda" - opłacone z funduszu Rady Rodziców
  • 16.11. godz. 9:00 - zajęcia z ratownictwa medycznego - opłacone z Rady Rodziców
  • 23.11 – Dzień Pluszowego Misia- prosimy o przyniesienie przytulanki
  • 26.11. - "Marokańska nuta" - zajęcia muzyczne z instrumentami etnicznymi Arek Tim - od godz. 9:00 - po dwie grupy - opłacone z funduszy Rady Rodziców
  • 30.11.- „Andrzejkowe bajanie”- zapraszamy rodziców do czytania dzieciom, temat :” W świecie polskich legend”