Co przed nami w czerwcu?

• 3 czerwca – Dzień Dziecka na sportowo – upominki finansowane ze środków RR;
  • 5 i 7 czerwca od godz.9:00 – przegląd stomatologiczny;
  • 7 czerwca – zajęcia z ratownictwa medycznego – grupy 5/6-latków – finansowane z RR;
  • 12 czerwca – RODZICE-DZIECIOM – Teatr Rodziców przedstawia: „Zamieszanie w krainie bajek”
  • 13 i 14 czerwca – „Bankowy Elementarz” – zajęcia edukacyjne dla dzieci 4/6-letnich;
  • 13 czerwca – „Wiolonczela na wakacjach” – koncert „Kubica Art.” – godz. 9:30 i 10:15 - finansowane ze środków RR;
  • 14 czerwca godz. 16:00 – uroczystość pożegnania przedszkola– upominki finansowane ze środków RR;
  • 18 czerwca od godz. 9:00 – zajęcia z policją „Baw się bezpiecznie – wakacje”