• 01.06. - pełnimy dyżur dla zapisanych wcześniej dzieci. Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy na Stary Rynek w okolice pomnika psa FIlusia. Dzieci obecne w przedszkolu udadzą się tam pod opieką pań nauczycielek;

• 06.06. - Dzień Dziecka w przedszkolu. Spartakiada Sportowa dla młodszych i starszych oraz inne niespodzianki;

• 08.06. - "Czerwony Kapturek" - teatrzyk rodziców dla dzieci - godz. 9:30 -

• 08.06. - zajęcia ratownictwa medycznego -godz.9:00

• 18.06. - lekcja tenisa

• 19.06 - Etiudy teatralne dla rodziców - godz. 10:00;

• 22.06. - "Muzyczne podróże małe i duże, czyli w 30 minut dokoła świata" - koncert muzyczny - godz. 10:45 i 11:30.