Co przed nami w kwietniu:

03.04 - wycieczka do piekarni

03.04 – Dzień Brytyjski – impreza przedszkolna

04.04 – wycieczka do salonu fryzjerskiego

05.04 – spotkanie z panią kucharką

11.04 – warsztaty ceramiczne o godz. 9:00

12.04 - „Sałatka owocowa” - wycieczka do sklepu warzywnego i wykonanie sałatki owocowej.

Proszę, aby dzieci przyniosły deski do krojenia i fartuszka lub bluzki na zmianę.

17.04 – „Zajączek w przedszkolu” - zabawa na terenie przedszkolnym (upominki finansowane z funduszy Rady Rodziców)

24.04 – zajęcia chemiczno – fizyczne z panem Bartkiem (dla dzieci 4-letnich) o godz. 9:15

26.04 - „Kocia wiosna” - przedstawienie w wykonaniu teatru Magma