• 1.06 - DZIEŃ DZIECKA - Przedszkolna Spartakiada Sportowa - wszystkie grupy (medale i upominki opłacone z funduszy Rady Rodziców)
  • 2.06 - teatrzyk Rodzice-Dzieciom Pt. "Śmieszka-Pocieszka" - godz. 9:15 i 10:15.
  • 5.06. - Spotkanie z policjantem "Bezpieczne wakacje" ;
  • 6.06 i 7.06. - zajęcia chemiczno-fizyczne z panem Bartkiem - grupy 4/6-latków od godz. 9:15 - opłacone z funduszy Rady Rodziców
  • 12.06. - uroczystość Pt. "Święto Wisły"
  • 23.06. - ostatni dzień przedszkola przed przerwą urlopową.