Co przed nami w GRUDNIU?

• 04.12. – Spotkanie z górnikiem z okazji Święta Barbórki - uroczystość dla dzieci 3-5-letnich - godz. 9:30;
  • 05.12. – Spotkanie ze Św. Mikołajem – godz. 10:00 (upominki z funduszu Rady Rodziców). Tego dnia będą wykonywane również zdjęcia świąteczne. Prosimy o odświętny ubiór dzieci i czerwone mikołajowe czapki.
  • 06.12. - zajęcia edukacyjne NT. "Jak opiekować się zwierzętami domowymi (pies i kot) - prowadzone przez Stowarzyszenie TILIA - Szkoła Leśna na Barbarce. Prosimy, aby każde dziecko do dnia 6 grudnia przyniosło dla zwierząt to, czego im najbardziej teraz potrzeba, a mianowicie: ryż oraz karma dla kotów.
  • 12.12. – Warsztaty świąteczne godz. 9:30
  • 13.12. - warsztaty zdobienia pierników świątecznych "Kreatywne dzieciaki" - grupa "Kotki" i "Marzyciele" - opłacone z funduszy Rady Rodziców;
  • 17-21.12. Przedszkolny Kiermasz Bożonarodzeniowy. Prosimy rodziców o pomoc w zorganizowaniu kiermaszu, uczestnictwo w warsztatach, na których wykonywane będą ozdoby na kiermasz. W tym terminie wejście do przedszkola przez wejście główne, hol z kiermaszem i salę zabaw.
  • 19.12. – godz. 10. Zapraszamy na Spotkania Jasełkowe (upominki z funduszu Rady Rodziców):