Opinie o nas

 • - Mama Marty
  Przedszkole mojego dziecka jest bezpiecznym i lubianym miejscem, gdzie rodzinna atmosfera jest czymś oczywistym. Każdego dnia z przyjemnością słucham wrażeń wypowiadanych przez dziecko jednym tchem … Szkoda, że już niedługo skończy się edukacja przedszkolna ...
  - Mama Marty
 • - Mama Kuby
  Dba o jego potrzeby, współpracuje z rodzicem, elastycznie podchodzi do problemów dziecka, rozwija zdolności dziecka.
  - Mama Kuby
 • - Mama Dominiki
  Przedszkole mojego dziecka to miły i oddany dzieciom personel, który gwarantuje ciepłą, rodzinną atmosferę. Codzienna nauka przez zabawę daje wspaniałe efekty, a różnorodność dodatkowych atrakcji: występy teatralne, bale, konkursy zapewnia aktywne i miłe spędzanie czasu naszym pociechom.
  - Mama Dominiki
 • - Mama Julii
  Przedszkole jest cudownym miejscem do którego Julcia przychodzi z wielką radością. To zasługa wszystkich Pań, które otaczają dzieci wyjątkową opieką, serdecznym podejściem i uśmiechem. Jestem szczęśliwa, że moje dziecko chodzi do PM nr 5.
  - Mama Julii
 • - Mama Eweliny
  Przedszkole mojego dziecka zapewnia codzienne zajęcia dydaktyczno-wychowawcze i zajęcia dodatkowe oraz różnorodne formy aktywności. To świetne miejsce, gdzie córka zawsze z chęcią przychodzi, a ja mam pewność, że dziecko jest pod bardzo dobrą opieką. Serdeczne i zawsze pomocne Panie, a także patron przedszkola Julian Tuwim i jego dzieła, znane przez wszystkie dzieci, układają się w piękną całość.
  - Mama Eweliny
 • - Tata Eryka
  Przedszkole mojego dziecka to miejsce magiczne, w którym upływający czas dyskretnie zmienia świat wartości naszego syna.
  - Tata Eryka