Październik 2018

03.10. - Kino sferyczne - pokaz "Tajemnice grawitacji" - opłacone z Rady Rodziców: godz. 11:45 - "Podróżnicy"
       05.10. - Spotkanie z Policją - od godz. 9:00
       10.10. Spacer po Toruniu z Przewodnikiem

• 11.10. - Zajęcia z ratownictwa medycznego - grupy "Figielki", "Julianki", "Samosie" i "Podróżnicy"- opłacone z Rady Rodziców;

16.10. zajęcia w Książnicy Kopernikańskiej
       29.10. - Zajęcia fizyczno-chemiczne z Panem Bartkiem - opłacone z Rady Rodziców: godz. 11:45 - "Podróżnicy";
        Pasowanie na Przedszkolaka w grupie - data w trakcie ustalania