Co przed nami w Grudniu:

05.12. – Spotkanie ze Św. Mikołajem – godz. 10:00 (upominki z funduszu Rady Rodziców). Tego dnia będą wykonywane również zdjęcia świąteczne. Prosimy o odświętny ubiór dzieci i czerwone mikołajowe czapki.

06.12. - zajęcia edukacyjne NT. "Jak opiekować się zwierzętami domowymi (pies i kot) - prowadzone przez Stowarzyszenie TILIA - Szkoła Leśna na Barbarce. Prosimy, aby każde dziecko do dnia 6 grudnia przyniosło dla zwierząt to, czego im najbardziej teraz potrzeba, a mianowicie: ryż oraz karma dla kotów.

07.12. godz.10.45 - zajęcia z ratownictwa medycznego opłacone z funduszy Rady Rodziców

07.12.      godz. 10.00 – warsztaty świąteczne z Rodzicami

14 grudnia (piątek) godz. 10.00 -  Spotkanie Jasełkowe (upominki z funduszu Rady Rodziców)

17-21.12. Przedszkolny Kiermasz Bożonarodzeniowy. Prosimy rodziców o pomoc w zorganizowaniu kiermaszu, uczestnictwo w warsztatach, na których wykonywane będą ozdoby na kiermasz. W tym terminie wejście do przedszkola przez wejście główne, hol z kiermaszem i salę zabaw.