05.06. - wyjście do Piernikowego Miasteczka - Podróżnicy
06.06. - Dzień Dziecka w przedszkolu. Spartakiada Sportowa dla młodszych i  starszych oraz inne niespodzianki;
08.06. - "Czerwony Kapturek" - teatrzyk rodziców dla dzieci - godz. 9:30
08.06. - zajęcia ratownictwa medycznego Podróżnicy (g.10:00);
13.06. - wyjazd Podróżników do Parku Bydgoskiego.
22.06. - "Muzyczne podróże małe i duże, czyli w 30 minut dokoła świata" -  koncert muzyczny - godz. 10:45 i 11:30.
21.06. - Uroczystości pożegnania przedszkola - godz. 10:00.