CO PRZED NAMI W LUTYM?

05.02. Wyjście na zajęcia konstrukcyjne do Brico  - prosimy być w przedszkolu do godz. 8.00

11.02. godz. 16.00 spotkanie z Rodzicami podsumowujące I półrocze. Obecność obowiązkowa.

12 02.- Zimowe igrzyska sportowe - impreza przedszkolna - rywalizować będą dzieci 6-letnie.

12.02. Wyjście do Książnicy Kopernikańskiej

14.02. Bal Karnawałowy .  - finansowany z RR; Prosimy rodziców o przygotowanie strojów karnawałowych dla dzieci (mile widziane, ale nieobowiązkowe stroje ludowe).

Tego dnia wykonywane będą dzieciom zdjęcia (bez zapisów - do odbioru wg uznania rodziców). Bal odbędzie się w turach z podziałem na grupy wiekowe.

15.02. Wyjście do Muzeum Podróżników na zajęcia pt.” Walizka pełna skarbów”.

15. 02. – Walentynkowy przegląd piosenki - impreza przedszkolna - grupy dzieci 5/6-letnich.

19.02. - Wyjście dzieci 6-letnich z grup Tralalińscy, Wieloryby, Mądrale i Podróżnicy do Planetarium na spektakl "Astropies Łajka" - finansowane z RR;

22.02. - zajęcia z ratownictwa medycznego - gr. 6-letnie - "Podróżnicy (g.10:45)  - finansowane z RR;

25. 02. - "Egipska nuta" - spotkanie z muzyką etniczną  Podróżnicy (g.11:00)  - finansowane z RR;.

26.02 - "Baw się bezpiecznie" - zajęcia ze Strażą Miejską - od godz. 9:00 - grupy dzieci 5/6-letnich;

27. 02. - "Mistrzowie i wirtuozi" - koncert muzyczny "KubicaArt - Promocja Sztuki" godz. 11.00  - finansowane z RR;