• 05. 02. – godz. 11.00 Wyjście do biblioteki - Książnicy Kopernikańskiej,
  • 06.02. Wyjście do Planetarium - ze względu na niską frekwencję dzieci zostało przełożone na miesiąc marzec.
  • 07.02.. – godz. 12.00 Bal Karnawałowy PT. „Afrykański Bal", prowadzony przez aktorów teatru "MagMa",
  • 09.02. - zajęcia z ratownikiem medycznym;
  • 12-23.02. - ferie zimowe - przedszkole pracuje normalnie, planowane są grupy łączone ze względu na niższą frekwencję dzieci.
  • 13 lutego - "Jak to z przyjaźnią i miłością bywa..." - serduszkowe zabawy, scenki i pląsy - uroczystość przedszkolna dla wszystkich dzieci;
  • 14.02. - spotkanie z policją na temat „Bezpieczne ferie zimowe"
  • 23 lutego - "Familiada przedszkolna" - quiz i zabawy muzyczno-ruchowe - godz. 10:00;