CO PRZED NAMI;
Ostatni raz w tym roku szkolnym ;
- 1.06 - DZIEŃ DZIECKA - Przedszkolna Spartakiada Sportowa
- 2.06 - teatrzyk Rodzice-Dzieciom Pt. "Śmieszka-Pocieszka" - godz. 9:15 i 10:15.
- 5.06. - Spotkanie z policjantem "Bezpieczne wakacje"
- 6.06. - Wyjście do teatru Baj Pomorski na spektakl pt."Bleeeeee"; cena; 18 zł. Godz. 8.30
- 6.06 i 7.06. - zajęcia chemiczno-fizyczne z panem Barkiem - grupy 4/6-latków od godz. 9:15 - opłacone z funduszy Rady Rodziców
- 12.06. - uroczystość Pt. "Święto Wisły"
- 13.06. - Wyjście do Ogrodu Botanicznego
- 19.06. - zajęcia z pszczelarzem- godz. 11:00 - 12:00
- 21.06. - godz. 10:30 - Uroczystość zakończenia roku
- 23.06. - ostatni dzień przedszkola przed przerwą urlopową.