Drodzy Rodzice!

Dziękujemy bardzo kochani rodzice za przygotowanie uroczystości zakończenia roku szkolnego.

Dziękujemy Pani Urbańskiej(mamie Nikodema) za piękny i pyszny tort, Pani Zadka (mamie Amelki), Pani Niedośmiałek (mamie Piotrusia), Pani Traczykowskiej (mamie Nadii) za zorganizowanie poczęstunku, piniaty, kalamburów i całej uroczystości, Pani Kwiatkowskiej (mamie Jasia), Pani Plaga (mamie Helenki), Panu Szatkowskiemu (tacie Julki) za przygotowanie pysznych ciast i smakołyków. Dziękujemy również Panu Malickiemu (tacie Franka) za pomoc w przygotowaniu dekoracji.

Dziękujemy bardzo za ten rok spędzony wspólnie. Było Nam bardzo miło z Państwem współpracować.  Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji!!

Dziękujemy Państwu Niedośmiałek, rodzicom Piotrusia za przygotowanie prawdziwego kina przy użyciu rzutnika oraz czytanie bajek. Zapraszamy ponownie!

Dziękujemy Panu Szatkowskiemu  tacie Julki za oprowadzenie po najstarszych miejscach toruńskiej Starówki połączone z opowiadaniem najważniejszych legend.

Dziękujemy rodzicom - aktorom, którzy zaangażowali się w przygotowanie  przedstawienia teatralnego pt. Kopciuszek; dla naszej grupy. Nie tylko przygotowali swoje role a także pomogli w przygotowaniu dekoracji.
Pani Niedośmiałek -  mamie Piotrusia
Pani Żurawskiej -  mamie Amelki