Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Za zorganizowanie poczęstunku, fotorelację ze spotkania i wsparcie - dziękujemy!

Dziękujemy Pani Agnieszce Jankowskiej za aktywne włączenie się do akcji "Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato".
Zapraszamy również pozostałych rodziców do głośnego czytania całej grupie Samosi.

Serdeczne podziękowania dla Rodziców, którzy włączyli się w przygotowania ozdób świątecznych na przedszkolny kiermasz bożonarodzeniowy. Szczególne podziękowania dla Pani Agnieszki Jankowskiej i dziewczynek Marysi i Zosi.

Bardzo dziękuję św. Mikołajowi – Panu Pawłowi Grzebińskiemu za rozdanie „Samosiom” upominków świątecznych.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy przyłączyli się do naszej grupowej akcji ,,poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato". Zapraszamy pozostałych Rodziców chętnych do głośnego czytania o zgłaszanie się i ustalanie dogodnych dla siebie terminów.

W imieniu wszystkich "Samosi" serdecznie dziękuję za wszystkie karty pracy, kolorowanki, zabawki oraz za wzbogacanie kącików zainteresowań w naszej sali!

Serdeczne podziękowania dla Rycerza - Pana Krzysztofa Macak za poprowadzenie bardzo ciekawych zajęć dla dzieci.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za ubogacanie naszych kącików zainteresowań i dostarczanie kolorowanek dla dzieci.