Serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy przyłączyli się do naszej grupowej akcji ,,poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato". Zapraszamy pozostałych Rodziców chętnych do głośnego czytania o zgłaszanie się i ustalanie dogodnych dla siebie terminów.

W imieniu wszystkich "Samosi" serdecznie dziękuję za wszystkie karty pracy, kolorowanki, zabawki oraz za wzbogacanie kącików zainteresowań w naszej sali!

Serdeczne podziękowania dla Rycerza - Pana Krzysztofa Macak za poprowadzenie bardzo ciekawych zajęć dla dzieci.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za ubogacanie naszych kącików zainteresowań i dostarczanie kolorowanek dla dzieci.