Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie festynu na Barbarce poprzez przyniesienie nagród dla dzieci jak i tym, którzy przynieśli smakołyki na naszą grupową uroczystość dnia mamy i taty.

Dziękujemy mamom, które w tym miesiącu włączyły się do akcji "Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato".

Dziękujemy, za zasilanie naszych zbiorów w kolejne kolorowanki.

Dziękujemy wszystkim mamom za udział w naszej grupowej akcji "Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato"

.

Serdecznie dziękujemy za kolorowanki.

Szczególne podziękowania dla Pani Joanny Beszczyńskiej, mamy Oliwki za świetną zabawę i za to, że "Samosie" mogły poznać kolejny ciekawy zawód.

Serdeczne podziękowania wszystkim mamom, które wzięły udział w naszej grupowej akcji „Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato”. Czekamy na tatusiów!

Bardzo dziękujemy Pani Joannie Beszczyńskiej, mamie Oliwki za zorganizowanie dla wszystkich grup młodszych zajęć sportowych z trenerem.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w zagospodarowaniu kącików zainteresowań w naszej sali.