Co przed nami w KWIETNIU?

• 02.04.Zebranie z Rodzicami, godz. 16.30.
  • 03.04. – Dzień Brytyjski – impreza przedszkolna.
  • 11.04. – Warsztaty ceramiczne – godz. 9:30 (koszt warsztatu dla 10 oddziałów to 1500 zł (z czego 901,40 zł z funduszy zgromadzonych w trakcie Kiermaszu Bożonarodzeniowego, a pozostała kwota z RR)
  • 17.04. – Zajączek w przedszkolu – zabawy na terenie przedszkolnym – upominki z RR
  • 24.04. – Zajęcia chemiczno-fizyczne z panem Bartkiem, godz. 09.15.
  • 26.04. – „Kocia wiosna”teatr Magma – finansowane z RR – g. 9:15 i 10:15.