• 05.10 - zajęcia edukacyjne w bibliotece
  • 09.10. - "Bębenkowy zawrót głowy" - muzyka etniczna TIM - wszystkie grupy (po 2 grupy) od godz. 9:00 (z funduszu Rady Rodziców)
  • 10.10. - Koncert "Na góralską nutę - muzyka Podhala" - Fundacja "Wszyscy Tworzymy Sztukę" (finansowane z funduszy Rady Rodziców)
  • 20.10. - zajęcia z ratownictwa medycznego - godz. 9:00

• 17.10 - wycieczka do parku - obserwacje przyrodnicze "Barwy jesieni"
  • 26.10. - "Jak się nie zgubić?" - spotkanie ze Strażą Miejską
  • 30.10. - "Pracowita jesień" - teatr MAGMA - godz.10:30 (z funduszu Rady Rodziców).