Co przed nami w GRUDNIU?

• 04.12.Spotkanie z górnikiem z okazji Święta Barbórki - uroczystość dla dzieci 3-5-letnich.
  • 05.12. – Spotkanie ze Św. Mikołajem – godz. 10:00 (upominki z funduszu Rady Rodziców). Tego dnia będą wykonywane również zdjęcia świąteczne.               Prosimy o odświętny ubiór dzieci i czerwone mikołajowe czapki.
  • 05.12.- Zebranie grupowe z Rodzicami – godz. 16.30.
  • 05.12.- Warsztaty Bożonarodzeniowe – po zebraniu grupowym.
  • 06.12. - zajęcia edukacyjne NT. "Jak opiekować się zwierzętami domowymi (pies i kot) - prowadzone przez Stowarzyszenie TILIA - Szkoła Leśna na Barbarce. Prosimy, aby każde dziecko do dnia 6 grudnia przyniosło dla zwierząt to, czego im najbardziej teraz potrzeba, a mianowicie: ryż oraz karma dla kotów
  • 17.12.- Spotkanie Jasełkowe - godz. 10.00 (upominki z funduszu Rady Rodziców).

17-21.12. Przedszkolny Kiermasz Bożonarodzeniowy.

Prosimy rodziców o pomoc w zorganizowaniu kiermaszu, uczestnictwo w warsztatach, na których wykonywane będą ozdoby na kiermasz.

W tym terminie wejście do przedszkola przez wejście główne, hol z kiermaszem i salę zabaw.