Co przed nami w kwietniu?

01.04. – „Parada Oszustów, czyli o Grzesiu Kłamczuchu i innych wierszach” - Quiz przedszkolny dla dzieci 6-letnich – godz.10:00

02.04. – „Jak powstaje książka?” – zajęcia prowadzone przez p. E. Cybulską – Bohuszewicz

03.04. – Dzień Brytyjski – impreza przedszkolna;

04.04. – Zajęcia edukacyjne w Książnicy Kopernikańskiej godz. 10:00

05.04. – Zajęcia edukacyjne w Wojewódzkiej Bibliotece dla Osób Niepełnosprawnych godz. 9:00 ( w tym dniu wszystkie dzieci przychodzą do przedszkola najpóźniej na godzinę 8:00; wyjście o godz. 8:30)

09.04. - "Płazy" - zajęcia edukacyjne w Szkole Leśnej na Barbarce – godz. 11:00

10.04. – Przegląd Piosnek i Tańców „Dzieci-Dzieciom” o „Juliankowego Słowika”