• 01.06. - pełnimy dyżur dla zapisanych wcześniej dzieci. Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy na Stary Rynek w okolice pomnika psa FIlusia. Dzieci obecne w przedszkolu udadzą się tam pod opieką pań nauczycielek.
  • 06.06. - Dzień Dziecka w przedszkolu. Spartakiada Sportowa dla młodszych i starszych oraz inne niespodzianki.
  • 08.06. - wizyta stomatologa - przegląd uzębienia
  • 10.06. - występ dzieci na Przeglądzie Folkloru Wiejskiego w Muzeum Etnograficznym
  • 20.06. - Uroczystość zakończenia roku szkolnego, godz. 12:00