• 4 maja - wyjście grup do gabinetu stomatologicznego i pielęgniarki w SP nr 24 (zapoznanie z zawodem) - g. 9:30 i 11:30.
  • 9 maja - wycieczka grup "Tralalińscy" i "Wieloryby" do Grudziądza - miasteczko westernowskie;
  • 10 maja - wyjście grup "Wieloryby", "Podróżnicy" i "Tralalińscy" do Teatru Muzycznego na spektakl "Złoto i liscie";
  • 15 maja - II Olimpiada Języka Angielskiego - grupy dzieci 5/6-letnich (II tury);
  • 24 maja - spotkanie ze Strażą Miejską - "Czy mogę bawić się z tym psem?"
  • 24 maja - "Festyn rodzinny" na Barbarce w godz. 17:00 - 19:00
  • 25 maja godz. 10:00 - Dzień Rodzica