Uwaga rodzice!

W związku z występami w Muzeum Etnoraficznym dnia 10.06. (niedziela):

• Dziewczynki :

- prosimy o zwrot spódnic i fartuchów do tańców śląskich

- obuwie typu balerinki/baletki/pantofelki (nie na obcasie!) – białe lub czarne

- prosimy również o informację, która dziewczynka posiada w domu białą bluzkę/koszulę z kołnierzykiem na długi rękaw - przedszkole posiada tylko 8 takich bluzek, dlatego prosimy o zorganizowanie w miarę możliwości bluzek we własnym zakresie.

• Chłopcy – białe koszule na długi rękaw, czarne obuwie (kokardki do koszul i spodnie przedszkolne)

Uwaga rodzice!

Prosimy o przygotowanie strojów dla dzieci na

Dzień Rodzica:

Tomek – strój taty

Julia P. – strój mamy

Nikodem, Tola, Julia Z., Iga – koszula+spodnie / eleganckie sukienki

Damian, Artur, Weronika, Zosia, Alina D., Alina W., Lena, Julia Sz., Krzyś, Adaś, Tymek, Maja L., Nina, Kacper – stroje dzieci (sukienki, bluzki/spódniczki, bluzki/spodenki)

Olek, Kuba, Oliwia, Maja K., Magda – stroje osób dorosłych (koszule+spodnie, sukienki, kapelusze)

10.06. (niedziela) o godz. 10:30 odbędzie się Przegląd Folkloru Wiejskiego w Muzeum Etnograficznym, na którym występują dzieci z naszej grupy.

Prosimy o zarezerwowanie tego terminu :)

Informacja dla rodziców, którzy nie byli na zebraniu:

1. Prosimy o przyprowadzanie dzieci do godz. 8:30, każde późniejsze przyjście prosimy wcześniej zgłaszać.
  2. Po odebraniu dziecka z placu zabaw, prosimy o niepozostawanie na terenie placu przedszkolnego.
  3. 24.05. – Festyn Rodzinny na Barbarce – prosimy o przekazywanie gadżetów na loterię (smycze, długopisy, naklejki itp.)
  4. 25.05. godz. 10:00 – Dzień Rodzica.