UWAGA RODZICE!

Nastąpiła zmiana godziny Zakończenia Roku Szkolnego - odbędzie się o godz. 13:00.

Dnia 13.06. wyjeżdżamy na wycieczkę do Wioski Indiańskiej w Bydgoszczy.

Prosimy o przyprowadzenie dzieci najpóźniej do godz. 8:00, ponieważ śniadanie będziemy jeść tego dnia wcześniej.

Koszt wycieczki to 35 zł od dziecka.

Dzieci 6-letnie mają dofinansowanie z Rady Rodziców w kwocie 25 zł, więc dopłacają 10 zł, a dzieci 5-letnie pokrywają cały koszt wycieczki, czyli 35zł.

Na wycieczkę zabieramy plecaki z:

- wodą lub sokiem niegazowanym

- słodką przekąską (nie w czekoladzie)

Podczas wycieczki będzie zrobione ognisko (bułki i kiełbaski zabieramy z przedszkola).

Powrót na obiad ok. godz. 15:00.

Prosimy o odpowiedni ubiór dzieci ("na cebulkę") oraz o czapkę z daszkiem chroniącą przed słońcem.