Co przed nami w LUTYM?

Ø  10 lutego - Bal przebierańców w przedszkolu pod nazwą „Bal zimowy” prowadzony przez teatr MagMa

II tura godz. 10: 45 - 12:00-  „Tralalińscy", „Wieloryby", „Podróżnicy"

Ø  14 lutego - Spotkanie walentynkowe w przedszkolu

(prosimy, aby dzieci tego dnia ubrane były na czerwono)

Ø  19 lutego - Zajęcia fizyczno - chemiczne z p. Bartkiem, godz.11:30.

Ø  25 lutego – „Zimowe gawędy”  Teatr Bajeczny z Bydgoszczy: godz. 11:15 - "Mądrale", "Słowiki", "Tralalińscy", "Wieloryby", "Podróżnicy"

27.02.20 r. - "Muzyka Toruńskiego Piernika" Kubica Art: