Aktualności i ogłoszenia
20 luty 2020
Nabór do przedszkoli

Dnia 24 lutego rusza nabór elektroniczny do przedszkoli publicznych.

19 luty 2020
Stawka żywieniowa w przedszkolu od 1 marca 2020!

Szanowni Rodzice,

Stawka żywieniowa dzienna wzrasta z dniem 1 marca 2020r i wynosić będzie 6 złotych. Dotychczasowa stawka obowiązująca od 2017r wynosi 5 złotych.

13 luty 2020
Deklaracje

Przypominamy, że dnia 17 lutego ubiega termin składania deklaracji zawierającej wolę korzystania z wychowania przedszkolnego w przyszłym roku szkolnym.

13 luty 2020
Nabór elektroniczny

Przypominamy, że od 24 lutego rusza postępowanie rekrutacyjne dzieci do przedszkoli miejskich i oddziałów przy szkołach podstawowych.

12 luty 2020
Postępowanie rekrutacyjne

Informujemy, że od 24 lutego 2020 roku rozpoczynają się postępowania rekrutacyjne dzieci do przedszkoli miejskich i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

21 styczeń 2020
Co przed nami w lutym?
  • 10.02.20 r. - Bal przebierańców w przedszkolu pod nazwą"Bal zimowy" - prowadzony przez teatr MagMa:                                     I tura 9:30 - 10:30 "Kotki", "Marzyciele", "Słowiki", "Mądrale

II tura 10:45 - 12:00 "Tralalińscy", "Wieloryby", "Podróżnicy"

III tura 12:15 - 13:30 "Figieki", "Julianki", "Samosie"

• 14.02.20 r. - Spotkanie walentynkowe w przedszkolu
16 styczeń 2020
1% podatku
16 styczeń 2020
100 rocznica

Obchody 100 rocznicy powrotu Torunia do Polski Szczegóły w załącznikach:

13 styczeń 2020
Akcja "Wrzuć pluszaka dla dzieciaka"

Tegoroczna akcja "Wrzuć pluszaka dla dzieciaka" cieszyła się wielkim powodzeniem i zainteresowaniem.

Podziękowanie.pdf

13 styczeń 2020
Uwaga!!!

Szanowni Rodzice!

Informuję, że pojawiają się pojedyncze zgłoszenia wszawicy u dzieci w przedszkolu!

Co prawda, sytuacja w tym roku szkolnym jest dużo lepsza, aniżeli w roku ubiegłym.