Aktualności i ogłoszenia
20 październik 2017
Zapraszamy na Pasowania na przedszkolaka

PONIEDZIAŁEK - 23.10.- godz. 9:30 - gr. "Figielki"

ŚRODA - 25.10. - godz. 10:00 - gr. "Kotki"

PIĄTEK - 27.10. - godz. 11:00 - gr. "Podróżnicy"

9 październik 2017
Informacja o stawce żywieniowej

Zgodnie z zapowiedzią przedstawioną na zebraniu ogólnym rodziców, po uzyskaniu zgody Organu Prowadzącego, od 1 października 2017 roku stawka żywieniowa w przedszkolu wynosi 5 zł/dziennie.

27 wrzesień 2017
Co przed nami w PAŹDZIERNIKU?
  • 02.10. - zajęcia edukacyjne w bibliotece...

6 wrzesień 2017
Co przed nami we WRZEŚNIU?
  • 13.09. - ŚWIĘTO PATRONA - uroczystość przedszkolna - godz. 10:00
  • 14.09. - teatr "MAGMA" w przedstawieniu teatralnym "Przedszkolna przygoda"- godz. 11:30 (z funduszy RR)
  • 19.09. - spotkanie z Policją Ruchu Drogowego NT. "Bezpieczna droga do przedszkola"
  • 20.09. - OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA
  • 26.09. - "Wysoko-nisko" - koncert muzyczny (muzyka country) - Fundacja Wszyscy Tworzymy Sztukę (z funduszy RR)

- godz. 10:00 - "Kotki", "Marzyciele", "Słowiki", "Julianki", "Mądrale"

- godz. 11:00 - "Figielki", "Tralalińscy", "Wieloryby", "Podróżnicy", "Samosie".

• 29.09. - wyjazd grup dzieci 5- i 6-letnich na Święto Pieczonego Ziemniaka do Szkoły Leśnej na Barbarce (w godz. 9:30 - 13:30) - z funduszy RR.
4 grudzień 2016

Szanowni Państwo!!!

Przypominam jeszcze raz o obowiązku, wynikającym z regulaminu dla rodziców, o przyprowadzaniu dzieci do przedszkola w dobrej kondycji zdrowotnej. Dzieci zakatarzone i kaszlące, dzieci z objawami infekcji należy pozostawiać w domu do wyleczenia.

Jolanta Węder
dyrektor przedszkola

Ze względu na zachowanie czystości w przedszkolu
(zwłaszcza wykładzin podłogowych w salach zabaw dzieci)
prosimy rodziców/opiekunów o przynoszenie obuwia na zmianę
na zebrania ogólne i grupowe, zajęcia otwarte, uroczystości itp.

Przedszkole Miejskie nr 5 dysponuje miejscem na Twoją reklamę
w formie billboardu, baneru na ogrodzeniu placówki.
Zapraszamy do współpracy
i kontaktowania się w tej sprawie pod nr tel. 56/62-338-29.

Administrator: Barbara Skibicka-Nowakowska i Agnieszka Skibicka