Zasady rekrutacji

11 lutego 2019 r. rusza rekrutacja do prowadzonych przez Gminę Miasta Toruń  publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i klas pierwszych szkół podstawowych.

Rekutacja do przedszkoli odbywa się za pomocą systemu elektronicznego. Strona naboru: www.torun.przedszkola.vnabor.pl

Złożenie wniosku o przyjęcie do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym należy dokonać w terminie 11.02. - 08.03. 2019 r. (do godz. 15:00)

​Szczegóły i harmonogram  (kliknij link)

Aby dziecko wzięło udział w postępowaniu rekrutacyjnym, rodzic zobowiązany jest do:

1)       wypełnienia i złożenia wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola;

2)       określenia we wniosku kolejności wybranych przedszkoli w porządku od najbardziej do najmniej preferowanych (maksymalnie 5 przedszkoli);

3)       dołączenia do wniosku dokumentów potwierdzających spełnienie kryteriów.

Uchwała RMT w sprawie określenia kryteriów rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasta Toruń, które będą brane pod uwagę na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego, określenia liczby punktów za każde z tych kryteriów oraz dokumentów niezbędnych do ich potwierdzania.